Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat min
22

Jan 2020

  • 02.12.21
  • Ankara
  • 34899 Görüntüleme

Evden eve nakliyat alanı; oturduğu daireden başka bir daireye taşınmak isteyen ev sahipleri için çeşitli kolaylıklar sunan, aynı zamanda nakliye işine ek olarak genelde paketleme, kutulama, ambalajlama gibi hizmetlerin de verilebildiği bir meslek alanıdır. Bu alandaki ihtiyaç hacminin artmasıyla birlikte, Türkiye’de aktif olarak binlerce “Evden Eve Nakliyat” firması görülmeye başlanmıştır. Güvenilir ve işi bilen bir firma bulmak, taşınacak eşyalarımızı korumak adına son derece önemlidir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara bölgesine hizmet veren evden eve nakliyat firması arayışları, evini değiştirmek isteyen ev sahipleri tarafından internet ortamında sıkça karşımıza çıkıyor. Güvenilir evden eve nakliyat firması bulmak, bu alandaki iş hacminin çok yüksek olması nedeniyle ciddi anlamda önem kazanıyor. Ankara nakliyat alanında başta Ankara, ardından tüm Türkiye olmak üzere hizmet veren EuroTrans Nakliyat şirketiyle tanışan müşteriler, sıkça memnuniyetlerini dile getiriyor ve çevresindeki ev sahiplerine de EuroTrans Nakliyat’ı tavsiye ediyorlar.

Ankara evden eve nakliyat denince akla gelen ilk firmalardan biri olan EuroTrans’ta, başta  nakliyat olmak üzere asansörlü taşımacılık, kurum taşımacılığı gibi çeşitli hizmetler de bulunuyor. Evden eve nakliyat alanında yılları devirmiş uzun bir saha geçmişi olan EuroTrans, Ankara evden eve nakliyat sloganıyla büyük bir kitle tarafından biliniyor, diğer firmalara nazaran daha sık tercih ediliyor.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Nakliyat işinin tanımı, “Bir evdeki eşyaların paketlenerek taşınması istenen başka bir eve eşyalar zarar görmeyecek şekilde güvenle götürülmesi, yerleştirilmesi” olarak açıklanabilir.

Nakliyat işi, bu alanda uzman kişi ve kurumlar tarafından eşyalara zarar gelmeyecek şekilde tercihen tır, kamyon gibi büyük araçlar kullanılarak yapılır.

Evden eve nakliye işi yapılırken eşyaların özellikle araç ile taşınması esnasında dikkatli olunmalı, taşınacak eşyalar düşmemesi ve kaymaması adına sabitlenmelidir. Evden eve nakliye alanında yüz binlerce firma bulmak mümkün olsa da bu işi profesyonel bir şekilde yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu alanda güvenilir olarak hizmet veren, yılları aşkın sektör deneyimi bulunan firmalardan biri EuroTrans Evden Eve Nakliyat’tır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat işi; dışarıdan bakıldığında bir evdeki eşyaları paketleyip kamyon, tır gibi vasıtalarla başka bir eve götürmek gibi basit bir şekilde görünse de evden eve nakliye yapılırken mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. EuroTrans ailesi olarak özen gösterdiğimiz evden eve nakliye hususlarından birkaç tanesini şu şekilde sıralayabiliriz;

✅ Öncelikle, taşıma hizmeti için ihtiyaçlar net belirlenir. “Ne taşınacak?”, “Nereye götürülecek?”, “Masraf ne olacak?” gibi detaylar müşterilerimizle görüşülür.

✅İlgili iş için belirlenen tarihte ürünler kırılabilecek, dökülebilecek paketlemelere de dikkat edilerek taşınmaya hazırlanır.

✅Profesyonel nakliyat ekibimiz, paketleri titizlikle taşıma işlemi yapacak vasıtaya yükler ve eşyalara zarar gelmemesi adına düzen oluşturur.

✅Taşıma sırasında herhangi bir problem yaşanmayacağından emin olunarak, taşınacak konuma götürülür. Paketler dikkatli bir biçimde, kırılma ve çarpma riskinden kaçınarak nakliye ekibi tarafından eve taşınır.

 

Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık alanında müşterilerimize son derece profesyonel ve bulunduğumuz çağın imkanlarına uygun, bu alanda işimizi en kaliteli şekilde yapmamıza yardımcı olurken aynı zamanda işi de önemli ölçüde kolaylaştıran araçlar ve ekipmanlar kullanıyoruz. Evden eve taşımacılık için abartılı ve sabit bir fiyat değil, ihtiyaçlara yönelik müşterilerimize özel en uygun fiyatları sunuyoruz.

Bu alanda sahada hizmet vererek geçirdiğimiz yılları aşkın tecrübemiz var. EuroTrans ailesi olarak, nakliyat taşımacılık alanında gerek eşyalarınızı taşırken gerek yerleştirirken son derece titiz hareket ediyor ve güvenle taşımacılık ihtiyacınızı gideriyoruz. Şirketimizin “Dikkatle taşır, güvenle korur.” Mottosuna sahip çıkıyor, yaptığımız her işte buna uygun adımlarla hareket ediyoruz.

EuroTrans Evden Eve Nakliyat

EuroTrans nakliyat, Ankara lokasyonlu bir nakliyat şirketidir ve Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet eder. EuroTrans nakliyat şirketinin yılları aşkın iş deneyimi ve nakliye alanındaki tecrübesi sayesinde Ankara’da sıkça bilinen “Evden Eve Nakliyat” firmalarından biri olmayı başarmıştır. Sadece nakliyat değil, aşağıdaki türden çeşitli hizmetleri de sunar;

✅Kurum Taşımacılığı,

✅Kurumsal Taşıma,

✅Ev Eşya Depolama,

✅Asansörlü Taşımacılık,

✅Kargo Parça Nakliyat,

✅Ofis Büro Taşıma,

✅Şehir İçi Nakliyat,

✅Şehirler Arası Nakliyat

“Dikkatle taşır, güvenle korur.” Sloganı ile uzun yıllar boyunca her alanda büyük bir kitleye hitap etmiş EuroTrans Nakliyat Müşteri Hizmetleri’ne 444 6 995 numarasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. www.eurotrans.com.tr resmi internet adresindeki “Teklif Al” alanından hızlıca ihtiyacınıza yönelik bir teklif alabilirsiniz. En güvenilir nakliyat firması EuroTrans ile sorunsuz bir şekilde, size özel sunulacak fiyatlarla birlikte taşımacılık hizmeti ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

En Güvenilir Evden Eve Nakliyat

En güvenilir nakliye denince ismini en sık duyduğumuz EuroTrans Nakliyat şirketi ile; Ankara öncelikli olmak üzere tüm Türkiye’ye uygun fiyatlar ve güvenilir taşımacılık yöntemleri sayesinde evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Bizlere evden eve nakliyat işi için ihtiyaç duyduğunuz konuları, gerekli bilgileri sağlamanız durumunda ihtiyacınıza yönelik çalışmaları saptıyor ve buna uygun fiyatlar sunuyoruz.

Evini taşımak isteyen ev sahibi müşterilerimizle, kurum taşımacılığı yapmak isteyen kurumsal müşterilerimizle sorunsuz ve güvenli bir şekilde binlerce taşımacılık faaliyeti gerçekleştirdik. Sizlere de yardımcı olmak için bir telefon kadar uzağınızda bekliyor, mutlu müşterilerimiz arasına katılmanızı istiyoruz.


Etiketler :
Paylaş :